CENİN GÖRMEK

Rüyada anne karnında cenin görmek kederlen­meye, sıkıntıya, maddi zararlara ve elinizden hiçbir şey gelmemesine yorumlanır.

“ CENİN GÖRMEK ” yazısı için 7 Yorum Yapılmış

  1. şu an üniversite öğrencisiyim ve bekarım rüyamda üniversiteyi bitirmişim fakat tekrar liseden başlamışım düz lise okuyormuşum tekrar üniverste okuyacakmışım ama bu sefer istediğim bölüm olan tarih bölümünü okuyacakmışım..Neyse okulda bir gariplik var lise öğrencileri hiç lise öğrencisi gibi değil forma yok üzerlerinde siviller ve herkes yabancı sonra bir ses duyuyorum ve bakıyorum ki üniversiteden bir arkadaşım.Sonra birden farkediyorum ki hamileymişim çocuğu istemediğim için düşürmeye çalışıyorum bir bakıyorum minicik bir çift ayak ve bir tane el çocuğun bir eli ve ayakları kopmuş fakat ölmemiş çok pişman oluyorum yaptığıma ve ağlamaya başlıyorum ne olursa olsun çocuğu doğurmaya karar veriyorum ve uyanıyorum bu rüyayı akşam gördüm ve müthiş etkilendim.

  2. ultrasonda arı gibi cenin gördüm rüyamda çok etkilendim acaba hamilemi kladım

  3. Henüz evli değilim.Ama bu aralar evlenmeyi ciddi olarak düşünüyorum.Rüyamda arkadaşlarım ve eşleriyle bir evde oturup sohbet ederken kapıdan tanımadığım bi bayan girip (hemşire veya ebe gibi) bunlar senin çocukların diyip elime ikiz ceninleri veriyor ikiside canlı ben dahil odada ki herkes çok seviniyor bu duruma ve uyanıyorum.Açıklaması nedir acaba aydınlatırsanız sevinirim.

  4. beni etkiliyen 2 ruya var ilk yazıcağımı 10 gün içinde 2 kez gordum ilk ruyam şu tuvaletteyım buyuk tuvaletımı yapıyorum şifonu çektiğimde klozetin kenarlarından pislikler taşıyor klozet tıkanıyor 2. ruyam ise hamile kalıyorum düşük yapıyorum düşen cenini goruyorum cınsıyetıne bakıyorum kzı olduğunu goruyorum daha sonra yanında ondan kuçuk bır cenin daha goruyorum buda erkekmiş bebeği düşürdüğüm için seviniyorum açıklamasını merakla beklıyorum

  5. arkadaşım rüyasında benim hamileyken bebeğimiz anne karnında öldüğünü görür ve ben çok üzülüyormuşum oda çok üzülmüş ben hamileyim yorumlarsanız sevinirim.

  6. rüyamda bir eve gidiyoruz tüm ailem yanımda kahvaltı yapıyoruz ben bir kupada çay içiyorum sonuna doğru geldiğimde bardağın dibinde bir cenin gördüm hem korktum hemde midem bulandı babamın arkasına kaçtım orada öğürmeye başladım ve birkaç güne kadar bu cenin canlanacak dediler bu rüyadan çok etkilendim anlamını öğrenmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

  7. rüyamda karnımın devamlı şişmek üzere olduğu ama hamile olmadığımı biliyorum.fakat dayanamayıp hastaneye gidiyorumne var burda gün geçrikça şişiyorum diyotum büyük bir ultrasyona koyuyorlar.iiçinde 6aylık bir bebek var oturmuş sessizce sanki saklanıyo ben kızacam siye.doktorda bu çoçuk çok garip çok tombul diyor.ağalamaya başlıyorum ben kilodan böle oldum sandım iişim ne olacak diye düşünüyorum bitane var çoçuk şimdi napcam deyip kara kara düşüyodum.işşin garibi o bebeğin orda 6 ay boyunca kıpırdamadan durması ve sessiz şekilde oturması tuaftı.ve şu an o hali içime oturdu.garip bi rüyaydı açıkanmasını bekliyorum.

Bu yazı için yorum yapın

*

sex izle Film izle Hd Film izle Online Film izle