ÇİÇEK GÖRMEK

Rüyada çiçek görülmesi hayra yorumlanır. Rüyada çiçek gören kederden kurtulur, neşeye, müjdeli habere kavuşur. Kendini çiçekli bir bahçede görmek, mutlu bir evlilik yapacağına; saksıya çiçek ekmek sıkıntılardan kurtulmaya; başında çiçeklerden taç görmek de evlilik hayatının mutlu olacağına yorumlanır.

“ ÇİÇEK GÖRMEK ” yazısı için 10 Yorum Yapılmış

 1. rüyamda saksıda gül ve çiçek açmış hediye gelmiş anlamı ne

 2. rüyamda saksıya çiçek ekiyordum ama solmuş çiçeklerde vardı saksıda ben onları söküp yenilerini ekiyordum anlamı ne

 3. rüyamda temiz toprağa çiçek ekmişim ve çiçekler açmış gördüm ayrıca yeşil sebzelerde ekmişim anlamı nedir acaba

 4. Merhaba,
  Arkadaşım beni rüyasında toprağa çiçek ekerken görmüş anlamını çok merak ediyoruz.
  Teşekkürler.

 5. merhaba
  rüyamda kendi evimdeyim. erkek kardeşim bana gelmiş. odanın içinde köşeye dikdörtgen şeklinde toprak dökmüş ve büyük yeşil yapraklı deve tabanı dediğim türden ekmiş. hatta bir tanesi küçük ağaç gibiydi. ben de çok şaşırıyorum evde bunun uygun olmadığını söylüyorum. bu arada güyya komşum olan bir kadın ve 2 çocuk geliyor habersiz. balkon kapısından içeri giriveriyorlar biri kız çocuğu diğeri erkekti.ben de onların gitmesi için elimden geleni yapıyorum ve evin sokak kapısından uğurluyorum. bu arada elimde süpürge var evi süpürüyorum.

 6. arkadaslarimla marketten alis veris yaparken bir saksı icerisinde ilginc bir renk cingene pembesi dag papatyasi seklinde ekili cicek gördüm ..iki ayri kök idi .bir tanesi iki dal idi.

  ve bu köklerin ayri ayri anlamlari var imis bunu bana atasözü olarak rüyamda anlattilar.atasözünü hatirlamıyorum ancak cok sasirmis idim.ve ilgi ile ciceklere baktım ..

 7. saksıda yeşil çiceğe bakarken toprağın içinden birden balık çıktı için bir tuhaf oluyor onu ordan nasıl alırım diye düşünüyorum hatta birden çıkışı beni korkutuyor

 8. inek görmek

 9. rüyamda toprağa çicek dikiyodum.

 10. MERABA
  BEN RUYAMDA CICEK EKIYORUM GORDUM VE BUNUN
  NE ANLAMA GELDIGINI MERAK EDIYORUM……..

Bu yazı için yorum yapın

*

sex izle Film izle Hd Film izle Online Film izle