GÖZ GÖRMEK

Rüyada göz görmek iyi ahlaklı kimseye yorum­lanır. Rüyada gözlerinin güzelleştiğini görmek hidayete ermeye, ilim sahibi olmaya yorumlanır. Rüyasında göz görenin dini kuvvetlenir, malı artar, beklediği kişi gelir. Rüyasında gözlerine sürme çektiğini görenin çocuğu olur.

“ GÖZ GÖRMEK ” yazısı için 3 Yorum Yapılmış

  1. Rüyamda eski Nişanlımın evinin Mutfağında görüyorum.Mutfak ben birşey ler yapıyorum o sırada eski nilanlım yanıma geliyor ve bir ara yüzüne bakıyorum ve sol gözünün kör olduğunu beyazlamış olduüunu farkediyorum.Bunu iki kez görüyorum rüyamda. ve öylece uyandım ..
    Geçen haftada yine eski nişanlımın evine evin anahtarını kullanarak kapıyı açıyorum bir yandan da eve gizli giriyormuşum yakalanmamak için heyecanlanıyorum evin bir oadsında modeli eski ama kendi yeni bir elektirk süpürgesi görüyorum.
    Bu rüyaların anlamı nedir
    Yorumlarsanız sevinirim

  2. Ben Rüyamda Gözlerimin Simsiyah Olduğunu ve güzelleştiğini gördüm gözlerim koyukahve rengidir ama siyah gibi durur rüyamdada gözlerimin simsiyah ve gözlere kalem çekilen bölgeninde simsiyah olduğunu gördüm ama kalem çekilmemişti kendi siyahlığıydı annem yanımdaydı…Annem gözlerimin böyle olduğunu görünce çok sevindi ??

  3. gözlerim kıpkırmızı olmuş

Bu yazı için yorum yapın

*

sex izle Film izle Hd Film izle Online Film izle